אירועי חברה

כיום עסקים רבים עורכים מידי יום אירועים עסקיים כאלה ואחרים, בין אם מדובר בישיבה, הרמת כוסית, ציון מועד מיוחד ועוד. בישראל קיימות חברות רבות המונות במקרים שונים עשרות ואפילו מאות עובדים, במקרים כאלה עולה הצורך להשתמש בשירותי קייטרינג על מנת לספק לאורחים את המעטפת החשובה ביותר באירוע – הלא היא המזון. לאירועים שונים מתאימים מאכלים שונים, ועל כן חשוב לקחת בחשבון את כלל הפרטים המתייחסים לאירוע המדובר ולמצוא את הקייטרינג המתאים ביותר.

 

מעוניינים בהצעת מחיר? השאירו פרטים

גלריית אירועי חברה

עשינו לכם חשק? השאירו פרטים והצעת מחיר בדרך אליכם

לאחר השארת הפרטים נשוב אליכם לצורך התאמת הצעה לאירוע הבא

מעדיפים בוואטסאפ? 052-5256660 whatsapp

בהתאם לנאמר לעיל, בימינו נערכים עשרות אירועים עסקיים רבים ומגוונים, קייטרינג לאירועים עסקיים כמו שאנו מציעים במאסטר מיט, יכול להשתנות לחלוטין בעקבות מאפיינים רבים ועל כן חשוב לקחת את כולם בחשבון – פעולה אשר מתבצעת דרך העובדים המקצועיים של החברה אשר ישמחו לעזור בכל שאלה ובקשה. אחד המאפיינים החשובים ביותר הוא כמות האנשים וצורת ההגשה. האם מדובר באירוע בו תהיו מעוניינים שהאוכל יוגש בשולחנות או בעמידה? לעיתים מתרחשות הרצאות של חברות שונות בהן מוגש כיבוד קל לאורחים לפני ואחרי ההרצאה, אולם קיימים גם אירועים בהם נערכת ארוחה גדולה ומושקעת המוגשת באופן פרטי לכל אורח – מה הוא האירוע שמתאים לכם?

אנחנו דואגים להכל

קייטרינג לאירועים עסקיים של חברת מאסטר מיט, מתמחה ברוב המקרים בהתאמת הקייטרינג עצמו לרוח האירוע, בעקבות הניסיון הרב אשר מגיעה מקיום אירועים רבים אנו מוצאים לנכון להציע לכם סוגים שונים של מזון אשר יוגש בדרכים שונות ומגוונות שיספקו את רוחם של האורחים שלכם. אנו מציעים לשמוע לניסיון שלנו ולהתעכב גם על הפרטים הקטנים – ייתכן שאלו הם שישפיעו ביותר על הצלחתו של האירוע, אנו מתחייבים לספק את מירב תשומת הלב ומענה מהיר ככל האפשר. כאשר אדם נמצא שבע הוא נהפך מרוצה ובהתאם ניתן להפעילו. למשל אם תבחרו לקיים קייטרינג בסופה של הרצאה מייגעת – ייתכן וכלל המשתתפים בהרצאה יהיו עצבניים וחסרי סבלנות, אולם אם תבחרו להפוך את הסדר, המשתתפים יהיו מרוצים וקשובים.

בשורה התחתונה, על מנת ליצור את האירוע העסקי שיתאים לציפיות שלכם, חשוב לא להשמיט אף פרט – אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולדאוג לכל הפקת האירוע מבחנית הבשר, הקינוחים, המלצרים וסידורי הושבה במידת הצורך. הכל כדי לתכנן עבורכם את המאפיינים החשובים של האירוע ולהעניק לכם ולעובדים חוויה אדירה שהם ואתם לא תשכחו.