אודות

מה זה גרילמן?

המילה "גרילמן" לקוחה מהשפה האנגלית, Grillman או Grill man, האיש שאחראי על הגריל, "מנגליסט" בעברית. אך גרילמן הוא לא עוד מנגליסט, גרילמן לא הופך שיפודים על האש, גרילמן למד בשר על האש, חקר בשר על האש, צלה בשר על האש, טעם בשר על האש והפיק מאות אירועי על האש בכל מקום שרק עולה על הדעת. אז השאלה היא מי ולא מה, מי הוא גרילמן? מומחה לבשר על האש ומומחה להפקת אירועי על האש.

לדעתנו, לאוכל יש חשיבות עליונה כשמדובר באירוח או באירוע, זהו אחד האלמנטים שיגרמו לאורחים שלכם לזכור את האירוע לשנים הבאות, כך שאסור להתפשר על האיכות. אצלנו האיכות מתחילה בבחירה קפדנית של נתחי הבשר הטובים ביותר דרך סגנון הצלייה הייחודי שלנו ועד אופן ההגשה המתאים. אנחנו מאמינים ביצירתיות ולכן טכניקות הצלייה שלנו פותחו לאט לאט לאחר התנסות ארוכה עד שמצאנו את הדרך הייחודית שלנו. לסגנון הצלייה שלנו מספר השפעות, חלקן מקומיות מודרניות ואחרות מסורתיות או בינלאומיות. לצד האסאדו הארגנטינאי והקבב הישראלי תוכלו למצוא נתחים מעניינים כמו flat iron steak, נתח קצבים מיושן, מרלן, חצאית ועוד התפריט הינו יצירה המשלבת השראה ממטבחים ומסעדות מכל העולם עם רעיונות וחשקים שלנו.

תמונת אמצע

מתקני הצלייה של מאסטר מיט
אירוע מושלם זה לא רק אוכל, יש עוד הרבה אלמנטים כמו צוות אדיב, ניהול אירוע ברמה גבוהה, תכנון ותזמון נכונים, נראות וצבעוניות המזנון ועוד.
מתקני הצלייה שלנו מאפשרים לנו לענות בבת אחת על חלק מהאלמנטים ולשדרג את רמת האירוע והנאת האורחים ממנו.
המתקנים שלנו מרשימים! המעשנות שלנו, הגרילים הברזילאים הגדולים והמרהיבים או מתקני האסאדו בייצור עצמי שממוקמים ליד המזנון ומושכים אליהם מבטים מזילי ריר.
המתקנים מעניקים לאירוע נופך מיוחד והופכים אותו לחוויה בפני עצמה ולא סתם ארוחה.
חוץ מהיופי שלהם, המתקנים מיועדים לצלייה ובישול של בשר ומאפשרים לנו לטפל ולהגיש את כל סוגי הבשר הקיימים וכל הנתחים של הפרה, הכבש והעוף בצורה מושלמת. לכל מתקן יש ייעוד משלו המותאם לסוגים מסויימים של נתחים ובשרים, חלק לצלייה מהירה וחלק לבישול וצלייה איטית.
הידע והניסיון שלנו בבחירת בשר מעולה יחד עם התאמת המתקן המתאים מספקת חוויה מטורפת הכוללת טעמי בשר מיוחדים עם ארומות של עשן עצים וביחד מתקבל מופע בשר ייחודי בכל אירוע.

קצת עלינו תמונת אווירה
בית / אודות