קייטרינג אסאדו – לאירוע עסקי בלתי נשכח

הפקת אירוע עסקי ברמה גבוהה נחשבת, ללא כל ספק, לאחת המשימות היותר מורכבות בעולם האירועים המודרני.

אם הופקדתם על הפקתו של אירוע עסקי, של אירוע חברה או של יום גיבוש חווייתי ואם גם אתם שוברים את הראש בחיפוש אחר הדרך האפקטיבית ביותר להפקת אירוע מושלם, הכתבה הבאה מיועדת עבורכם.

הפקת אירוע עסקי – האתגר

האתגרים המלווים את הליך ההפקה של אירוע עסקי מרשים טמונים במאפייניו הייחודיים של האירוע השונה באופן מהותי מכל אירוע אחר שאינו משיק לעולם העסקים.

בהפקת אירועים בתחום העסקים קיימת שאיפה מוצהרת ליוקרה בלתי מתפשרת שתלווה את האירוע לכל אורכו ותותיר על משתתפיו את הרושם הנכון.

מנגד, המטרה הלא פחות חשובה הנלווית להפקת אירועים עסקיים היא יצירת אווירה חיובית, מלוכדת ומגובשת, וזאת, בייחוד כאשר מדובר באירוע גיבוש שמטרתו ללכד את שורות העובדים בחברה וליצור אינטראקציה בין מחלקות שונות שאינן משיקות זו לזו בשגרה.

היות וכך, מפיקי אירועים עסקיים נאלצים להוגיע את מוחם ולחפש אחר הפתרון שיאפשר לאירוע לשמור על צביון מרשים ויוקרתי, מחד, ומאידך, יעשה את העבודה בכל הנוגע לגיבוש צוות העובדים.

קייטרינג אסאדו – הפתרון האולטימטיבי

קייטרינג אסאדו, שיטת צליית הבשר הדרום אמריקנית הנחשבת לאחת משיטות הצלייה היותר משובחות שיצאו את המטבח הדרום אמריקני ואשר זוכה לפופולאריות גואה בכל רחבי העולם כשיטה המועדפת על חובבי בשר מושבעים בכל פינה על פני הגלובוס.

באמצעות שיטת צלייה זו, מונחים נתחי בשר גדולים מרשימים מעל אש גלויה, תוך שמירה קפדנית על מרחק ספציפי מהאש ועל טמפרטורה מדויקת.

לאחר צלייה ממושכת, מתקבל בשר נימוח, רך, ריחני וטעים להפליא המתכתב עם בלוטות הטעם של מרבית המשתתפים בכל אירוע, מכל סוג ובכל סדר גודל.

עם תום התהליך, כאשר מומחה האסאדו המופקד על הדוכן מכריז על סיום התהליך, נתחי הבשר נפרסים במקצועיות וכל אחד מהמשתתפים מוזמן לבחור את נתח הבשר המועדף עליו.

לצד סלים טריים המוגשים בבר סמוך לדוכן האסאדו, חוויית הבשר הופכת מושלמת ומציעה למפיקי האירוע ולמשתתפים כאחד הרבה יותר ממנת בשר משובחת.

איך קייטרינג אסאדו יעשה לכם את האירוע?

בשר, כמו בשר, שומר מאז ומעולם על המקום הראשון בכל הנוגע ליוקרה, לרושם נכון ולהפגנת יכולת. אין כמו מנת בשר משובחת באירוע ליצירת הרושם הנכון ביותר ולמיתוג האירוע כיוקרתי וכמרשים במיוחד.

במקביל, דוכן אסאדו ריחני ומלהיב מהווה מומנטום שקשה להחמיץ, כשהוא מוצב בלב מתחם האירועים, מפיץ סביבו ניחוחות משכרים, מעורר את סקרנותם של המשתתפים המגיחים מדי פעם לבדיקת התקדמות התהליך ויוצר סביבו אווירת ציפייה מלוכדת המגבשת את משתתפי האירוע והופכת אותו מעוד אירוע יוקרתי כזה או אחר לאירוע גיבוש אמתי המאחד את כל המוזמנים בציפייה נרגשת אחת.

> להזמנת קייטרינג אסאדו לאירוע בוטיק לחצו כאן