קייטרינג אסאדו משובח לאירוע בלתי נשכח

אם אתם רוצים לשדרג את האירוע אותו אתם מפיקים, כדאי לכם לחשוב על תפריט המבוסס על אסאדו. ישראלים רבים אומרים כי כאשר הם מוזמנים לאירוע בו משלבים מנות אסאדו הם מתחילים להתרגש כבר זמן רב לפניו. כאשר הם מגיעים קרוב אליו וריח העשן והבשר הצלוי מגיע לאף, מיצי הקיבה מתחילים להתעורר, הרעב מתחיל להציק ולעשות את שלו והם מחכים לרגע שבו ינעצו את השיניים בבשר הטעים והרך להפליא. עבורם, זה רגע של הנאה גדולה הממשיכה ומלווה אותם במהלך האירוע.

master meat
master meat

אסאדו על האש נחשב לאחד ממאכלי הבשר המועדפים ביותר על ישראלים רבים, ובעצם, בעולם כולו. חווית אסאדו היא רב חושית. יש משהו מהפנט במראה של הבשר הנצלה מול העיניים, בריחות הנלווים, בעשן העולה, ובעיקר, בטעם של הבשר הצלוי שזה עת הורד חם מגריל ישר לצלחת.

אסאדו על האש משדרג כל אירוע, בטח אירוע חשוב אליו מוזמנים אורחים יקרים, ביניהם אלו המקורבים ביותר. כך, בעל האירוע מעשיר אותו ומכבד את אורחיו היקרים. על מנת לגוון ניתן להוסיף נתחי בשר דוגמת: סינטה, רוסטביף, פילה בקר או בשר לסטייקים הנחשבים לאיכותיים אף הם. צריך לציין, כי את סוגי בשר האחרים יש להכין על גריל נפרד מאחר ודרך הצלייה, ובעיקר, משך הצלייה הוא שונה וקצר יותר. צוות הקייטרינג יתארגן בהתאם. ניתן להוסיף לכולם תבלינים, רטבים, מטבלים, סלטים מותאמים וכדומה והכול הופך לחגיגה קולינארית ממדרגה ראשונה המטריפה את חוש הטעם. אירוע כזה ייזכר לטובה, ולו רק בשל האוכל המשובח יש בו.

אז מה יש באסאדו שגורם לרבים ליהנות ממנו? מסתבר שחוברים כמה אלמנטים ובין היתר: איכות הבשר, הנתח המיועד לאסאדו, אופן ההכנה, דרך הצלייה, ואפשר להוסיף גם את אופן ההתעסקות בבשר והתהליך  אותו חווים האורחים. זה לא סתם מנה המובלת מהמטבח אל שולחנות ההגשה אלא תהליך תוסס המתבצע מול העיניים והתורם ישירות לאווירה העוטפת את כל האירוע.

איכות הבשר

איכות הבשר הינה גבוהה ביותר. מדובר על בשר בקר הגדל בתנאים מיוחדים. מייבאים אותו ממקומות שונים בעולם ובחלקו הינו מתוצרת ישראלית. בשר הבקר האיכותי מיובא בעיקר מדרום אמריקה. חלקו הגדול מארגנטינה. מקור בשר נוסף ברמה גבוהה הינו מצרפת. במקרים רבים, מיובאים עגלים והם מפוטמים בישראל בתזונה מיוחדת. בנוסף, ניתן למצוא בקר הגדל ברפתות מסודרות ומודרניות בעלות תשתית מבוקרת המותאמת לגידול בקר לבשר. כמו כן, ניתן לראות עדרים באתרי מרעה בגולן ובאזורים אחרים בארץ. הבקר גדל בתנאים אידיאליים וניזון במיני מזונות הגורמים לבשרו להיות רך ומתאים מאוד לצלייה. ניתן למצוא בקר הניזון גם ממזונות המכילים יין והדבר תורם עוד יותר לאיכותו.

נתח האסאדו

הנתח המתאים ממוקם בין הצלע לבית החזה. הוא בשר עסיסי ושומני הנחתך לאורך ואז מתקבלים נתחי בשר או נתחי בשר ששזורים בהם גם עצמות. הוא קרוי שפונדרה ומומלץ שיילקח מהאזור הקרוב יותר לצלע. הנתח ממוספר בספרה 9. קייטרינג אסאדו קשור עם ספקי בשר מובילים אשר מחזיקים ברשותם מלאי טרי ואיכותי לבחירה.

אופן ההכנה

הבשר המומלץ אמור להיות טרי. הוא אינו מושרה לפני הצלייה, ולרוב, מניחים אותו כפי שהוא על הגריל. במקרים מסוימים, יש המבזיקים עליו מלח. את הבשר מאחסנים במקררים בטמפרטורות מתאימות והוא מובא לאירוע במיכלי אחסון מתאימים כדי למשור על טריותו ואיכותו עד לרגע בו מניחים אותו על הגריל.

הצלייה

את הבשר מניחים על גריל פחמים כאשר הרשת ממוקמת בגובה רב, יחסית, מהפחמים על מנת להשיג צלייה איטית. משך הצלייה אורך לפחות כשעתיים, ולעיתים, מגיע עד כדי 6 שעות. כך, משיגים בשר צלוי רך וטעים להפליא שבו כל החלקים כולל הפנימיים נצלים במידה הראויה, ובמקביל, החלקים החיצוניים אינם נשרפים מאש  חזקה וגבוהה מדי.

יש המניחים על הנתחים או בסמוך אליהם עשבי תיבול דוגמת רוזמרין ואחרים המוסיפים ארומה ומשתלבים היטב בטעם הבשר. כך, שהכנת האסאדו יכולה להיעשות בדרכים שונות. יוצאי דרום אמריקה מכינים את הבשר נטו ללא תוספות מסביב, והטענה היא, שכך שכל מי שאוכל אותו חווה את הטעם הבסיסי והאמיתי שלו.

בכל מקרה, צוות הקייטרינג ימליץ על שיטת ההכנה שלו. לרוב, הצעתו היא המתקבלת, אבל ההחלטה הסופית היא של המזמין. הוא מכיר טוב מכולם את אורחיו וטעמיהם ויחליט על פי טעמו האישי. מומחים לאסאדו מכינים לפחות שני גרילים. אחד בו הבשר נצלה ולידו גריל נוסף בו מבעירים פחמים נוספים. המטרה היא שבכל עת תהיה אספקה של גחלים לוהטים אותם ניתן להוסיף לגריל עליו מכינים את הבשר. הדבר מבטיח המשך צלייה אחידה וללא שינויים לא רצויים בטמפרטורה העלולים לפגום באיכותה.

ההכנות לכל התהליך מתחילות, איפה, מספר שעות לפני המועד הנקבע לשעת האוכל והצוות יתכנן את כל הנושא לפרטי פרטים. יותר מכך, באירועים בהם יש מנות אסאדו לפתיחה ומנות הנאכלות מאוחר יותר יש להכין מספר מתקני גריל ולתזמן היטב את הכנת הבשר – כל אחד  למועד הרצוי. כך, שהתהליך באירועים מושקעים ורבי משתתפים הינו מורכב ביותר.

master meat
master meat

מתקני הגריל והצלייה

ניתן להכין אסאדו באירועים שונים: פרטיים, משפחתיים כמו חתונות בר ובת מצוות ועוד. באירוע עם מוזמנים רבים ניתן לקבל אסאדו בתחילתו, במהלך הארוחה  העיקרית, ולעיתים, לאורך כל הערב. את האסאדו מכינים על מתקני גריל מיוחדים או במעשנות בשר איכותיות.

קיימים גרילים דרום אמריקאיים איכותיים וקיימים אחרים הנבנים בעבודה עצמית. בכל מקרה הם מותאמים בצורה מושלמת לאופן הצלייה. הם ממוקמים מול עיני האורחים. לצד הגרילים יש רטבים, מטבלים, ותוספות שונות האהובות והמתאימות ביותר. בין היתר: רוטב צ'ימיצ'ורי ארגנטינאי, רוטב סלסה, רוטב עגבניות, רוטב על בסיס שום, על בסיס עשבי תיבול חומץ, שמן, בנוסף, פטרוזיליה, פלפל חריף, לימון ועוד.

ארוחות האסאדו

באירועים מושקעים מקובל להגיש אסאדו עם פתיחתו, וכמובן, בהמשכו. לרוב, בתחילת הערב יכולים האורחים להסתובב ברחבת קבלת הפנים וליהנות מנתחי בשר שונים המורדים מהאש, הנחתכים במקום והמוגשים ישירות לצלחת.

מדובר בפתיח נהדר לאירוע בו האוכל מקבל משקל חשוב ורב. הניסיון מראה כי בכל אירוע בו יש דוכני אסאדו לצד דוכני אוכל אחרים, התור אליהם הוא הארוך ביותר. אחת הסיבות היא שהאורחים ניגשים אליו שוב ושוב כדי לקבל כל פעם נתח נוסף. לצידם יכול הקייטרינג לספק פוד פינגר ומנות פתיחה אחרות המוסיפות רבות. חלקן מדוכנים וחלקן תוגשנה על ידי מלצרים המסתובבים בין הקהל.

שילוב של נתחי אסאדו ומנות פתיחה גורמה אחרות ישדרג רבות ויכניס את כולם לאווירה הנעימה והמיוחדת אותה רוצים להשיג. קבלת הפנים התוססת והטעימה משאירה טעם טוב להמשך הערב. במידה והארוחה העיקרית מוגשת לשולחן, יוגשו, במקרים רבים, נתחי הבשר על מגשים מחוממים כדי לשמור על חומו.

המשקיעים יותר יניחו את המגשים על גריל קטן שבו יש פחמים חמים או על מקור חום אחר הניצב על השולחן. כך יישארו הנתחים הנצלים חמים לאורך זמן. לצד האסאדו ניתן להגיש מנות ראשונות שונות, מנות פתיחה, עיקריות נוספות, טבעוניות אם יש צורך, וכן, קינוחים. בכל אירוע כזה יוגשו משקאות חריפים, חמים ואחרים ללא הגבלה.

master meat
master meat

יתרונות בקבלת שירות ממומחים לאסאדו

היתרונות בהזמנת קייטרינג אסאדו לאירועים גדולים ברורים. יש צורך להכין כמויות בשר גדולות לקהל גדול של מוזמנים. הארוחות נמתחות על פני זמן קצר והבשר אמור להיות מוגש במהירות כאשר הוא חם וצלוי בדיוק במידה הנכונה. כל הקדמה או איחור בהגשת הבשר תיפגע באיכותו המנה ותאכזב את הסועדים. רק צוות מומחים מנוסים בעלי תשתית מתאימה יכולים להתמודד בהצלחה בסיטואציות אלו.

אם להוסיף לכך את העובדה שהצוות מכין במקביל את המאכלים הנלווים הרי שהמשימה הופכת לקשה ומורכבת עוד יותר. גם להזמנת קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים עם מספר משתתפים מוגבל יש יתרונות, וכאן, בגלל שהכנת האוכל אינה נופלת על כתפי המארגן שנותר פנוי לאירוח. בשני המקרים, מקבלים בשר צלוי ברמה הגבוהה ביותר והחגיגה הקולינארית הינה מושלמת.

תפריט מושלם ושירות איכותי

ההכנות לכל אירוע כזה הן מורכבות. לקייטרינג אסאדו יש תפריט מגוון שכמובן, מבוסס על בשר. הוא כולל מיני מנות רבים ומתוכם יש לבחור את אלו המתאימות לטעמו האישי של הלקוח. כמובן, שהשף של הקייטרינג ימליץ על מנות הדגל אשר מסוגלות לשדרג רבות את התפריט. במקרים רבים, וכאשר מדובר על אירועים נחשבים, ניתן להזמין את הלקוחות לארוחות טעימות באירועים אחרים המנוהלים על ידי הקייטרינג. לאחר הסיכום יכינו השפים את התפריט ויתארגנו לאירוע.

ניתן להזמין את כל השירות כולל הבאת כלי אוכל, סידור השולחנות וההכנות הנוספות. בנוסף, הגשה, ניקוי ופינוי כל הכלים מהאתר. ניתן להזמין לכל מקום שיש בו תשתית מתאימה לאירוח והקייטרינג יתארגן בהתאם. במידה והאירוע נערך בטבע יש להכין גנראטורים אשר יספקו חשמל הנדרש לתפעול מכשירים שונים. הצוותים יתארגנו למתן שירות מקיף. יש עובדים המתמחים בהכנת הגריל, אחרים בהגשה, בניקוי ובמתן שירותים נוספים.

על כל האירוע יוצב מנהל אשר ידאג שהכול יתנהל בסדר מופתי תוך כדי מענה לבקשות האורחים והמארחים אשר ימולאו כראוי. באופן כזה, לא ייפול כל נושא האוכל על בעל האירוע, היות ונושא האוכל מורכב וקשה לתפעול הרי שמן הסתם, ירדו מראשו דאגות רבות בעת ההכנות וכמובן, בעת התנהלות האירוע.

בחירת קייטרינג אסאדו מקצועי

מומלץ להזמין שירות זמן מה מראש על מנת לשריין מועד מוסכם על שני הצדדים הדבר חשוב במיוחד בעונות האירועים הבוערות. היות והדבר כרוך בהכנות רבות כולל הזמנת הבשר המתאים והמשובח ביותר יש צורך להתארגן היטב מראש. הנהלת הקייטרינג הינה בעלת ניסיון ותתזמן את השירות היטב ועל פי לוח זמנים מתאים לשעות התחלת האירוע, הגעת האורחים וסיומו.

התעריפים המבוקשים תלויים במספר גורמים וביניהם: מספר סוגי הבשר וכמותם, בכמות האורחים, בתפריט המבוקש ובפרמטרים נוספים. יש הבדל בין צליית והגשת בשר רק לארוחות עיקריות או הכנתו גם לארוחות פתיחה. הכמויות משתנות וצוות העוסקים במלאכה גדול יותר, וכולי. למשקאות החריפים הנלווים שנחשבים ליקרים, יחסית, יש משקל, וכמובן, גם למנות הקינוח וכדומה. כך, שאיכות התפריט קשורה קשר הדוק למחיר.

ניתן לשדרג אירוע קולינארי עוד ועוד והכול ייעשה בהתאם לבקשות הלקוח וצרכיו. המטבח של העסק הינו כשר ומותאם ללקוחות מכל גווני האוכלוסייה. לאירועים רבים מגיעים אורחים השומרים על כשרות ובדרך זאת נמנעת הפגיעה ברגשותיהם. מומלץ להזמין שירותי קייטרינג אסאדו ממומחים לנושא אשר הינם בעלי ניסיון מצטבר באירועי בוטיק, באירועים גדולים, באירועים חברתיים ופרטיים ועוד. כל אירוע כזה ייזכר כאירוע מושקע, חוויתי וטעים ויעשה טוב על הנשמה, לאורחים ולמארחים כאחד.

מוזמנים להתרשם ממגוון שירותי האסאדו שלנו:

> אסאדו לאירועים פרטיים

> אסאדו לחתונות

> קייטרינג אסאדו כשר

> קייטרינג אסאדו לאירועי בוטיק

> קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

> קייטרינג אסאדו לאירועים עסקיים

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

הזמנו ממאסטר מיט בפעם השלישית קייטרינג לאירוע חברה והיה פשוט מעולה! שירות מצוין, אוכל טעים ומגוון. מומלץ בחום!

הדס ראשוני

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

אחרי שהחלטנו על חתונה קטנה בבית חיפשנו קייטרינג בשרים איכותי. בשיחה עם צחי הבנתי מהרגע הראשון שמדובר באנשים שמבינים בבשר ושלא נתאכזב. נתחים איכותיים ומגוונים הוגשו לאורחים לקולות התפעלות ועונג צרוף. גם הצמחוניים מצאו סלטים סופר טריים ומקוריים מחומרי גלם מעולים. מומלץ, מומלץ ושוב מומלץ!

איתמר פילהבר

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

המון תודה לכם על ערב מדהים לעובדי החברה שלנו בו אתם הייתם אחראים על האוכל! המנות שלכם גרפו מחמאות על איכות, ניראות, גיוון ושפע. תודה צחי וצוות השפים והעובדים, יישר כוח.

טל רוזנברג

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

תודה רבה לצחי וצוות מאסטר מיט המקסימים, שדאגו לנו אתמול לאירוע מהסרטים בשר ברמה הכי טובה שיש , קינוחים, אלכוהול, תאורה והגברה. הכל דפק כמו שעון , אפילו מזג האויר היה בדיוק כמו שצחי הבטיח לנו. אז מי שרוצה לארגן אירוע ברמה הכי גבוהה שיש , הכל במקום אחד בלי דאגות ויםםם מחמאות …. זה האיש שלכם

שירלי פוני

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

מומחים בהחלט! אחד הסטייקים היותר טובים שאכלנו! עושים את הארוע מושלם עם אוכל ושירות מדהימים.. מומלצים ביותר!

דקלה פנירי

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

מומלץ ביותר!!! צחי עם הצוות המנצח שלו היה אצלנו באתר היום עם אוכל מעולה ושרות נהדר!!! ממליצה בחום.

עדי בן יוסף

מחמאות שקיבלנו מלקוחות שנהנו לחגוג איתנו

חוויה אחרת! אוכל ושירות ברמה הגבוהה ביותר. מרגישים שיש לה אנשים שבאמת עושים מה שהם אוהבים. אנחנו שכרנו אותם כבר בפעם השניה תוך מספר חודשים לשני ארועים חשובים, וכל ארוע יותר טוב מהקודם. טעים מאוד! שירות מעולה! ממליצים בחום רב!

 

ערן ברנע

בין לקוחותינו

לפניכם רשימה חלקית של לקוחות וחברות שקיבלו מאיתנו שירותי קייטרינג על האש לאירועים.

Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES
Client LogoWWES

לקבלת מידע נוסף והזמנת אירוע חייגו עכשיו 072-394-3080
או השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם