קייטרינג בשר מעושן

האירוע המושלם אמנם מתחיל בבחירת קייטרינג גריל מקצועית ואנינת טעם, אך הוא בהחלט ממשיך גם בשירות שתקבלו, ביחס החם והאדיב של הגרילמנים הממונים על הפיכת הסטייקים. מעבר לשירות, קייטרינג בשר מעושן הוא גם מחזה מרהיב עבור האורחים.

ישנן דרכים רבות לחגוג ולצהול, ואנשים בוחרים בסוגי קייטרינג שונים ומגוונים עבור אירועים שונים, כך שזה בהחלט עניין של טעם, אופי וסגנון. יחד עם הגיוון המבורך שקיים בסוגי אירועי קייטרינג לבחירתכם, הנטייה הכללית של אנשים, היא דווקא ללכת לכיוון של קייטרינג בשר. קייטרינג בשר הוא אחד מבין סוגי הקייטרינג הנפוצים והפופולאריים באירועים מסוגים מאוד מגוונים. ניתן להזמין את הגרילמנים של מאסטר מיט עבור אירועי חברה ועובדים, ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ועוד. למעשה, כל עוד יש מקום להניח את הגריל והציוד המרשים של עישון הבשר וצלייתו, מאסטר מיט יהיו שם עבורכם בכדי להעלות חיוך על פניהם של האורחים שלכם.

מה מגישים בקייטרינג בשר מעושן?

אחד הדברים הנחמדים בקייטרינג בשר (לאו דווקא מעושן), הוא נושא דוכני המזון. אם אתם מתכננים אירוע בקרוב ותרים אחר פתרון קייטרינג מומלץ, כדאי תמיד לקחת בחשבון את ההצבה של דוכנים המציעים סוגי מזונות בשריים שונים.

דוכן פריסת מעושנים, הוא אחד הדוכנים המבוקשים ביותר בעת הפקות אירועי קייטרינג בשר מעושן. פריסת הבשר מתבצעת במקום, הדלקת המעשנה מתבצעת גם היא במקום (תוספת של עוד כמה שקלים, לא רציני), והחיוכים של כולם מתחילים להימתח מאוזן לאוזן לנוכח הריחות המתקתקים של עישון בשר איכותי ביותר. סמכו עלינו, ברגע שהריחות מתחילים לעלות לאוויר, האורחים כבר מתחילים לנדוד בין דוכני המזון ולחפש מענה לריפוד הקיבה, גם מי ש"לא הגיע רעב".

מטעמי מזרח תיכון באירוע הקרב ובא

מה לגבי עראייס, אוהבים? – זו מנה שפחות מוכרת בשמה הפרטי (עראייס), אך ברגע שהיא ניצבת מולכם, בדרך כלל כולם נזכרים במה מדובר. אם לאחרונה ביקרתם במסעדה לבנונית אותנטית, בטוח יצא לכם להיתקל במנה הנפלאה הזו, שמאפיינת רבות את האוכל הים תיכוני והלבנוני. מדובר בדוכן של חברת הקייטרינג שמציע את המאכל הלבנוני שמורכב מפיתה או באגט שממולאים בבשר טחון, ולכל זה גם מתלווה טחינה צלויה מתקתקה.

שימו לב, בתוספת שיפקה ועשבי התיבול הנכונים, דוכן עראייס תופס את אחד המקומות הראשונים ברשימת סוגי קייטרינג מומלצים ופופולאריים. תוכלו גם להגיש לאורחים שלכם נתחי בשר ארגנטינאיים, קבב ישראלי, צ'וריסו בלחמנייה ועוד רבות.

הוויזואליות כחלק בלתי נפרד מאירוע הבשר שלכם

מעבר לשירות האדיב והמקצועיות שצריכה להיות ללא רבב ודופי, נושא הוויזואליות גם חשוב בעת הפקות אירועי קייטרינג. הציוד של חברת קייטרינג הבשר, הוא ציוד שנועד לבשל ולעשן את האוכל, אך גם נועד לגרום לנראות יוצאת מן הכלל שמושכת את העין, וגורמת לאנשים ליצור שיח מתעניין.

בין אם מדובר בקייטרינג לאירועים עסקיים, או שמא קייטרינג לאירועים מסוג אחר, הנראות תופסת מקום מהותי בכל הנושא של הפקת האירוע.  זכרו, כולנו קודם כל אוכלים עם העיניים שלנו, ורק לאחר מכן אנחנו מרפדים את הקיבה באוכל שעבר את מבחן הוויזואליות. מעבר לכך, תמיד נחמד לדעת ששכרתם חברת קייטרינג בשרי שיודעת בדיוק מה היא עושה, מוכנה עם כל הציוד הנכון, עם גנרטורים גיבוי, וחיוך שמתוח תמיד – עבור כל אורח שניגש עם צלחתו.

מתקרב אירוע? צרו קשר עם צוות מומחי המנגל והגריל בכדי לקבל את הייעוץ הנכון עבור אירוע מושלם. השירות המושלם מתחיל עוד בשיחת הטלפון, אז הרגישו חופשי להתקשר ולהתייעץ, גם אם אתם לא בטוחים כי ברצונכם לשכור קייטרינג בשרי לאירוע שלכם.

לקבלת הצעת מחיר למייל השאירו פרטים